transport calopojazdowy

transport calopojazdowy

Nagrywanie Software - Najlepszy z tego grona

program do nagrywania dźwięku w końcu dotarł do punktu, w którym każdy może konkurować z głównymi wydaniami studia w zaciszu własnego domu. Jednak to wciąż temat wiedzy. Bez względu na to, jak silne może być oprogramowanie, to jest bezwartościowe, jeśli nie wiesz, jak go używać. Trzeba zadać sobie pytanie, jakie są Twoje potrzeby, a następnie ustalić, ile jesteś skłonny wydać je zdobyć. Rzućmy okiem na pięciu największych dźwiękowych pakietów oprogramowania do nagrywania używany na całym świecie.

Digidesign ProTools z. De facto standardem dla producentów muzycznych na całym świecie. Poznanie curv z ProTools jest dość strome, ale jeśli myślisz poważnie o tworzeniu wysokiej jakości muzykę, czas inwestowane jest warto.

Logic Audio firmy Apple. Zważywszy ProTools jest zarówno PC oraz Mac, logika działa tylko z Mac. Jest to jednak najbardziej kompletny pakiet oprogramowania tam dzisiaj.

Cakewalk Sonar z dwunastu Systems tonem. Było to nagranie oprogramowania zacząłem używać przed dokonaniem przejście do ProTools. Jest dużo łatwiej odebrać szybko i biegnie gładka na PC.

Digital Performer z wytłoków Jednorożca. Zdecydowanie stałym wykonawcą. Współpracuje z komputerami Mac.

Cubase firmy Steinberg. Ten PC / Mac kompatybilne oprogramowanie sprawia multitracking wiatr; Szczególnie stałe dla bardziej doświadczonych producentów.

transport calopojazdowy

Audio Recording Software pętli: uproszczone podejście

Dla zainteresowanych w tworzeniu uderzeń za pomocą wcześniej istniejących pętli następujące oprogramowanie może być ratownik:

Kwas Pro Sony. na PC i lider premiera w tej branży.

Fruity Loops From Software Image Line. Mój osobisty wybór.

Free Audio Recording Software: Idealne dla początkujących.

Wszyscy wiemy, co najmniej jedną osobę, który spędził setki dolarów na oprogramowanie rejestrujące tylko do stwierdzenia, że ??nie było dla nich.

- autor artykułu