transport kombinowany

transport kombinowany

Tak więc, aby wybrać najlepsze urządzenie GPS dla Ciebie, trzeba najpierw zdecydować, które z tych funkcji opcjonalnych są niezbędne, a które może chcesz, czy można sobie na to pozwolić.

Można uzyskać podstawowego systemu GPS poniżej $ 200. Garmin Nuvi 200, na przykład, ma wszystkie podstawowe funkcje, które wymieniłem powyżej. To jest z preinstalowanym mapy regionalnych (nie całe Stany Zjednoczone). Jeśli chcesz spędzić nieco więcej, jak o Tom Tom One, 3rd edition, które w czasie tych piśmie (wczesnym '08) kosztuje nieco mniej niż $ 200 przy Amazon i pochodzi z możliwością ruchu w czasie rzeczywistym i Tom Toma MapShare (gdzie można przesłanych zmian).

Praktycznie wszystkie z serii Magellan Maestro jest obecnie w $ 200 400 $ zakresu. Można uzyskać bardziej podstawowe 3210 za około $ 250, która ma miliony punktów zainteresowania oraz, oczywiście, AAA TourBook, czy można wydać około 100 $ więcej i dostać 4250, który zawiera wszystko, co 3210 robi i dodaje, Bluetooth, rozpoznawanie głosu i ruchu w czasie rzeczywistym.

Jednym z najbardziej popularnych zespołów jest Garmin nuvi 350, który to wszystko nuvi 200 robi, ale obejmuje Garmin "Travel Kit", funkcją odtwarzania plików MP3, przeglądarka zdjęć, zegar World Travel, kalendarz i wiele innych.

Podejmowanie decyzji może być trudne, ale aby pomóc, I utworzeniu strony internetowej, gdzie zebrałem wszystkie te informacje oraz linki do odpowiednich stron na Amazon. Nie można łatwo porównać marek i modeli obok siebie i dowiedzieć się, który jest najlepszy system GPS dla Ciebie. Można się do niego dostać z mojego linku poniżej.

Nie odkładaj zakup jednego, choć! Systemy GPS są świetne. Gdy masz swój pierwszy, będziesz się zastanawiać, jak w świecie masz sobie bez niego.

- autor artykułu