transport multimodalny

transport multimodalny

Najlepsze piosenki Gorillaz - Top 5 i dlaczego

1) "Clint Eastwood" od Gorillaz (2001)

Pierwsze poważne przebój grupy, a instant classic, Clint Eastwood jest trwałe. "Jestem szczęśliwy, czuję się zadowolony. Mam słońce w worku". Ten słynny cytat z piosenki pochodzi z Dobry, zły i brzydki, znanego filmu Clint Eastwood. Ta piosenka ma dużo głębokości, a usłyszysz nowe dźwięki za każdym razem słuchać.

2) "O Green World" od Demon Days (2005)

Czwarty utwór z drugiego albumu zespołu porusza się do przodu za pomocą dźwięków gitary rockowej z akordów. Powoli warstwy są dodawane na wierzchu jak umywalki gitara w tle. Lirycznie, ta piosenka jest lament środowiska. "O zielony świat, nie opuszczę mnie teraz. Weź mnie z powrotem do upadłego miasta, gdzie ktoś wciąż żyje." Dziwna cechą tego utworu jest to, że linia wokalna tło jest najbardziej chwytliwe i niezapomniany częścią ... musisz to tkwi w twojej głowie zamiast melodii!

3) "On Melancholy Hill" z Plastic Beach (2010)

transport multimodalny

Nie pozwól, nazwij oszukać ... ta piosenka nie brzmi lub czuć melancholię. W rzeczywistości, wręcz przeciwnie! On Melancholy Hill ma bardziej kojące i surrealistycznym klimatem do niego. Gdy piosenka postępuje usłyszysz 80 w stylu synth przenikać do tkaniny. Zauważ, zwłaszcza most syntezatora, który jest doskonale wplecione piosenki.

4) "Feel Good Inc" od Demon Days (2005)

Jako największy hit zespołu (w USA co najmniej), Feel Good Inc może być trochę przereklamowane, ale nie za dużo. To na pewno zasługuje na być w pierwszej piątce utworów zespołu, chociaż byłoby rozciągnięcie umieścić go jako swojego najlepszego utworu. Cykle pieśni przez różnych melodii w każdym wersie, a więc obejmuje wiele ziemi i tworzy rodzaj muzycznej historii, zamiast powtarzalnej strukturze zwrotka-refren.

5) "Brudny Harry" od Demon Days (2005)

Punktem kulminacyjnym tej piosence jest dźwięk chór dziecięcy, który sprawia, że ??chce klaskać i śpiewać. Cóż, klaskanie w całej piosence również sprawia, że ??chcesz klaskać. Ta piosenka jest rodzajem sequelu Clinta Eastwooda. "Twoja woda jest z butelki, kopalnia jest ze stołówki. W nocy słyszę pierścień strzały, więc jestem lekki sen. Koszt życia, wydaje się tańszy. Na pustyni z moim zamiatarki ulicznej. Wojna jest skończona, więc powiedział mówca. "

Jeśli podoba Ci się Gorillaz, można również korzystać z Namaquas. Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatną kopię swojego nowego singla, "Shooting Star", aby sprawdzić je!

- autor artykułu