transport nienormatywny

transport nienormatywny

Najlepszą ochroną dla BlackBerry

Czy jesteś jednym z tych szczęśliwców? Przez szczęście, to znaczy pan dostał w swoje ręce Blackberry jeszcze? Czy wyszedł i kupił jeden na własną rękę, czy pracodawca jest na tyle łaskawy, aby dostać się jeden, Blackberry jest zdecydowanie coś chronić. Ale to elegancki smartfon zasługuje na więcej niż ubezpieczenia i ochraniacz ekranu dotykowego.

Nie zadowalaj się niczego mniej Blackberry więc dlaczego Blackberry zadowolić ochrony, który jest cokolwiek mniej niż najlepszy? To nie powinno. W rzeczywistości, jest to godne najbardziej ochrony pieniądze (lub pracodawcy) można kupić.

Uniwersalny, elegancki i inteligentny opisać BlackBerry. Wytrzymałe, elastyczne i atrakcyjne są trzy słowa, które najlepiej opisują najnowszą generację ochronną warstwą folii przeznaczonej do każdego stylu Blackberry, w tym właśnie wydany Blackberry Bold.

Wierzcie lub nie, jakie daje elektroniczne ochraniacze komponent, w tym dotykowe ochraniaczy ekranu, jeżyna ochraniacze, ochraniacze i telefonów komórkowych ich trwałość jest ten sam rodzaj materiału, który opiera się na wojsko do ochrony dużo własnego sprzętu wykorzystywanego w trudnych warunkach wojennych. Jest to bardzo cienkie ale niezwykle silny uretanowy okładka filmu to wystarczająco elastyczne, aby spełniać się do każdego kształtu urządzenia BlackBerry z wycięciami wszędzie tam, gdzie są potrzebne. I nie ma albo luzem.

Co jeszcze bardziej zdumiewające jest to zdolność materiału do "zapamiętania" swój kształt. Że pamięć pomaga materiał zachowuje swój kształt - nawet po wyjęciu i ponownie zastosować - więc to nie rozciąga się w czasie. Jest to także, co pomaga utrzymać tę dopasowanie, które jest tak ważne dla bezpieczeństwa i ochrony swojego cennego Blackberry.

To także to, co sprawia, że ??to najlepszy materiał ochrona dla wszystkich urządzeń elektronicznych, w tym telefonów komórkowych ochraniaczy ekranu, urządzenia do gier, aparaty cyfrowe, zegarki, odtwarzacze MP3 i innych urządzeń mobilnych. Jeśli nie mają szczęście posiadać Blackberry, ale konieczne jest przypadek, iPhone 3G, Instinct sprawę, Samsung, LG telefon pokrywę obudowy telefonu lub innego rodzaju pokrywy telefonu, trzeba sprawdzić te plastikowe skórki ochronne.

Jeśli zastanawiasz się, jak coś w plastikowym pokrowcu, Blackberry przypadku iPhone 3G lub Samsung pokrywy telefonu można uznać za atrakcyjne, to wynikiem tego, czego nie widać. Tworzywo jest jasne i to jest tak piękne. I to jest tak cienka, że ??praktycznie niewidoczne. Jedyne więc naprawdę zauważyć, jest atrakcyjne cechy urządzeniu BlackBerry, które też są całkiem zatuszować, ale trochę zbyt delikatne być pozostawione bez ochrony.

- autor artykułu