transport pneumatyczny

transport pneumatyczny

Najlepszy system GPS - Jak na to wpadłeś tej Out

Znalezienie najlepszego systemu GPS jest jak kupowanie idealny samochód. To wszystko jest względne - dla Ciebie! Idealny samochód dla mnie musiałby być w stanie przetrwać dwa awanturnik dzieci, psa, czasami dwa koty i żonę, która rutynowo odbiera śmieci (Oh, przepraszam, są one nazywane kolekcjonerskie) na poboczu drogi. To musi być przestronny i bezobsługowe. Dla kogoś, doskonały samochód musiałby tylko dwa miejsca, rag top, i być w stanie zrobić 120 mph łatwo.

W celu znalezienia najlepszego systemu GPS, trzeba najpierw zrozumieć, co zwykle robią i jakie są zwykłe funkcje, a następnie określić, co chcesz go.

Przez systemy GPS, jestem specjalnie mówić o różnych samochodów po wprowadzeniu na rynek. Wiesz, rodzaj widzisz siedzący na szybach ludzi w sklepie spożywczym. Nie mówię o rodzaju w desce rozdzielczej, które pochodzą z niektórych samochodów, ani ja rozważywszy ręcznych odmian zabrałbyś na długiej wędrówki. Systemy Po rynku są zwykle nazywane przenośnych odbiorników GPS lub systemów, a to, co będę ich tu nazywają.

Zasadniczo, wszystkie z tych przenośnych odbiorników GPS robią dokładnie to samo. Pokazują one, gdzie jesteś na elektronicznej mapie, a oni powiedzą Ci, jak dotrzeć tam, gdzie chcesz iść, czy to ulicą albo gdzieś na terenie całego kraju.

transport pneumatyczny

Wszystkie systemy GPS pracy przy tej samej sieci satelitów Ten pierścień ziemi, a większość z nich nawet przenośnych używać tych samych typów odbiorników. Tak więc, różnice między markami i modelami nie są, jak działają i co robią, zasadniczo, ale w wodotryski, które przychodzą z nimi.

Praktycznie wszystkie systemy GPS pochodzą z następujących powodów:

Głosowymi, że powiedzieć, gdzie się zwrócić

Ekran dotykowy

Duża baza "ciekawe miejsca" (lokalizacje szpitale, bankomaty, McDonalds, etc.)

- autor artykułu