transport przeprowadzki

transport przeprowadzki

Najlepsze GPS za mniej niż $ 200!

Zaledwie rok temu, pomysł, że nawet były najlepsze jednostki GPS pod $ 200 wydawałoby się absurdalne. Ale ceny nie zszedł trochę w ciągu ostatnich dwóch lat, a teraz, można uzyskać całkiem dużo za $ 200.

Teraz istnieje sporo doskonałych jednostek GPS dla pod $ 200. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych.

transport przeprowadzki

Consumer Reports nie artykuł na temat tego, co uważa się za najlepiej ocenione urządzenia GPS. Dwa, że ??wszystko jest na ich liście były Garmin nuvi 350 i Tom Tom One 3rd Edition. Obie są obecnie w sprzedaży poniżej $ 200.

Garmin Nuvi 350 jest naprawdę świetne urządzenie GPS. Ma mapy Stanów Zjednoczonych i Kanady. To także faktycznie mówi, nazwy ulic, które trzeba włączyć, i ma możliwość ruchu w czasie rzeczywistym (w abonamencie). Obecnie nuvi 350 działa nieco mniej niż $ 200.

transport przeprowadzki

Tom Tom One 3rd Edition jest uważany za jednostkę poziom wejścia ze względu na jego cena - około 150 $. Ale ma znacznie więcej funkcji niż większość jednostek klasy podstawowej. Szczególnie podoba mi Tom Tom Map Share jest technologią, która pozwala użytkownikom rzeczywiście zrobić Proponowane zmiany w mapach w celu odzwierciedlenia aktualnych warunków drogowych.

Oprócz tych dwóch jednostek, które Consumer Reports wymienionych, chciałbym zwrócić uwagę Garmin nuvi 200. To kosztuje tylko nieco ponad $ 150, ale zawiera mapy dolnych 48 stanów oraz Hawaje i Puerto Rico. Posiada również instrukcje głosowe dla obrotów i może pełnić funkcję cyfrowego obrazu widza. Trudno powiedzieć, ale nuvi 200 może być moim ulubionym urządzeniem klasy podstawowej ze względu na udział w rynku Garmin i zobowiązanie do jakości.

Magellan, trzecim co do wielkości producentem urządzeń GPS w Stanach Zjednoczonych, z pewnością nie jest być pominięta. Ich Magellan Maestro 3100 jest bezpośrednim konkurentem Tom Tom One 3rd Edition i nuvi 200.

- autor artykułu